Tablice szklane

with Brak komentarzy

Tablica suchościeralna magnetyczna –

elegancja i użyteczność

Tablice szklane cieszą się coraz większym zainteresowaniem w firmach. Jej ograniczeniem jest fakt, że wymaga zawieszenia na ścianie. Jeśli więc ktoś potrzebuje tablicy przede wszystkim do prezentacji, którą będzie można przenosić do różnych pomieszczeń, to lepiej skupić się na mobilnych tablicach szklanych. Jednak jeśli ma być zamontowana na ścianie szklana tablica może być ciekawym rozwiązaniem.

tablica szklana czarna

Tablice szklane dostępne są w różnych kolorach – głównie białym i czarnym, choć spotkać można także odważniejsze odcienie np w żółtym. Tym, co wyróżnia każdą wersję, jest elegancki wygląd.

Markery suchościeralne – akcesoria niezbędne do tablic

Tablica szklana suchościeralna z opcją magnetyczną wymaga użycia specjalnych markerów. Świetnie sprawdzą się np. markery Gignat Kamet – dostępne są w 4 kolorach (zielony, niebieski, czerwony i czarny). Warto zastanowić się nad kompletami z gąbką – markery chowa się po drugiej, nieścieralnej stronie gąbki. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Ważne, aby nie używać tradycyjnych, zwykłych markerów, pisaków – to może skutkować zniszczeniem tablicy.

Akcesoria

Magnes neodymowy

Tablice szklane magnetyczne umożliwiają za pomocą magnesu przyczepić kartki, notatki, plakaty czy fotografie. Najlepiej do tego nadają się magnesy neodymowe odznaczające się wyjątkową przyczepnością. Ich moc jest szczególnie istotna do tablic szklanych, na których nie utrzymają się tradycyjne magnesy.

Płyny do czyszczenia tablic szklanych

Tablice szklane suchościeralne sprawdzają się nawet po długim czasem użytkowania. Pisanie po jej powierzchni jest wygodne i tanie w perspektywie dłuższego czasu, ale uwaga: tylko pod warunkiem odpowiedniej konserwacji tablicy. Nie wystarczy przetrzeć jej gąbką. Konieczne jest także użycie płynów dedykowanych tablicom suchościeralnym.

Zapraszamy do działu kontakt.

 

Zostaw Komentarz

Call Now ButtonPorozmawiaj z nami