Ścianki szklane

with Brak komentarzy

Dzień dobry,

Jesteśmy wrocławskim deweloperem i w najbliższym czasie mamy w planie na jednej z naszych inwestycji wykończyć 3 lokale: jeden to nasze biuro sprzedażowe mieszkań a dwa pozostałe to mieszkania pokazowej, które chcemy wykończyć na tip top.

Chciałam się spytać, czy podjęlibyście się Państwo tematu wycenienia i zaprojektowania oraz wykonania ścianek szklanych dla lokali jak w załącznikach (rzuty) a poniżej nasze wyobrażenia o wyglądzie tych ścianek:

G1-INKOM (w załączniku rzut) to nasze biuro sprzedażowe i chcielibyśmy mieć w nim rozwiązania jak na realizacji poniżej – jest to rozwiązanie ze strony producenta #:

ścianki szklane loft

e ściany z wahadłowymi drzwiami na rzucie w załączniku są przewidziane jako ścianki szklane i rozwiązanie powyżej bardzo by nam odpowiadało. W lokalu mamy już konkretny rozstaw ścian, ale niestety jeszcze nie mam ich pomierzonych. Myślę że te 2,5m i 2,06m trzeba by było pomniejszyć o ok 1,5cm tynków ze ścianki od WC. Jeśli konieczny jest precyzyjny wymiar do wyceny to mogę go zorganizować. Wysokość do podwieszenia sufitu to ok 3,05m

Mieszkanie 1P-9:

Chcemy osiągnąć efekt jak na wizualizacji poniżej:

szklane ścianki system przesuwny

Szerokość otworu w który chcemy włożyć ściankę szklaną nie jest sprecyzowana – będziemy go dopiero wybijać w tym mieszkaniu i możemy się dopasować do zaproponowanych przez Państwa rozwiązań. Ścianka ma mieć wysokość 2,5m. Całe mieszkanie ma 2,6m wysokości, ale będziemy w pokoju obniżać sufit właśnie do 2,5m. Zależy nam na przesuwnym rozwiązaniu – może być w przeciwną stronę przesuw niż w wizualizacji.

Mieszkanie 1P-8:

W tym mieszkaniu ścianka ma być na całą wysokość pomieszczenia (ok 2,6m) ale jej szerokość jest jeszcze do ustalenia. Chcemy też mieć tu „czystsze” rozwiązanie niż w poprzednim mieszkaniu. Bez podziałów poziomych na szkleniu i drzwi uchylne.

Jeśli na poczet wyceny konieczne jest więcej informacji to jestem do dyspozycji: proszę dzwonić, pisać, nękać. Sprawa jest dość pilna bo do końca czerwca chcemy mieć mieszkania i biuro już ukończone, dlatego proszę dać znać ile trwa proces produkcyjny.

Pozdrawiam,

JOANNA 

 

ODP> Dziękujemy p. Joanna za zapytanie. Oczywiście wykonujemy takie zabudowy o jakie Pani pyta. Wykonujemy ścianki szklane pod wymiar w stylu loft. Stosujemy przy tym różne rozwiązania, różne okucia, typy szkła itp. Przykładowe profile zamieszczamy poniżej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zostaw Komentarz

Call Now ButtonPorozmawiaj z nami