Drzwi ze szklanymi wstawkami

with Brak komentarzy
Dzień Dobry , czy mogę prosić o wycenę drzwi o wymiarach 70×200 oraz mam pytanie. Czy jest możliwość wykonania drzwi przesuwnych w ścianie ( drzwi w kasecie ) Drzwi w ramie metalowej z przedziałami ze szklanymi wstawkami . Wizualizacja w załączniku.
drzwi przesuwnych w ścianie w kasacie Drzwi w ramie metalowej z przedziałami ze szklanymi wstawkami


Pozdrawiam, 

Alena

 

ODP. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Wykonujemy podobne realizacje drzwi otwieranych wahadłowo na zawiasach.

Pełna ofertę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy
Majster Szklarz szklane drzwi

 

Drzwi wnękowe, naświetla

Witam,

uprzejmie proszę o przygotowanie wyceny dla załączonych plików. Drzwi wnękowe, naświetla, zrobione ze szkła satynowego. Drzwi prysznicowe ze szkła przezroczystego. System mocowania naświetli do uzgodnienia (punktowo, na profilach?). Bardzo proszę o 2 wyceny, jedna bez drzwi prysznicowych w obu mieszkaniach, jedna całościowa. W razie pytań jestem dostępny pod telefonem.
Pozdrawiam,
Konrad
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Szklana ścianka w profilach aluminiowych

Dzień dobry, potrzebujemy zamówić do biura szklaną ściankę w profilach aluminiowych oraz drzwi. Chciałabym prosić o wycenę oraz określenie jaki byłby czas realizacji takiego zamówienia. Zależy nam, aby to zrobić jeszcze w tym roku.

W załączniku opis ścianki, którą mamy na innym piętrze, która ma wymiary takie same jak chcielibyśmy zbudować. Zależy nam na zabudowie w czarnym profilu loftowym.
FastReport PDF export
z wyrazami szacunku,
Dorota
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Ofertę na zabudowę w konstrukcji aluminiowej przesłaliśmy mailem. W razie pytań proszę pisać lub lepiej dzwonić.

Lustro do łazienki

Dzień dobry!

Chciałabym prosić o wycenę następującego zamówienia:

  • Lustro łazienkowe zamocowane bezpośrednio do ściany wraz z montażem.
  • Gładka tafla, bez fazowania.
  • Wymiary wnęki na lustro 122 x 90,4 cm.
  • Niestety podłoże nie jest całkowicie pionowe, z prawej strony wnęka jest trochę głębsza, co należy jakoś (nie wiem jak) skorygować, aby lico lustra zrównało się z otaczającymi je kaflami. W załączniku przesyłam rysunek roboczy.
  • Montaż we Wrocławiu na Sępolnie.

Prosiłabym o wycenę wykonania i montażu lustra oraz szacunkowy czas wykonania zlecenia. Czy w przypadku zdecydowania się na Państwa ofertę, przeprowadzą Państwo szczegółowy pomiar na miejscu?

Z poważaniem,

Aleksandra

 

ODP. Pełna ofertę przesłaliśmy drogą mailową. Zapraszamy 🙂

 

Zostaw Komentarz

Call Now ButtonPorozmawiaj z nami