Drzwi szklane prysznicowe

with 2 komentarze

Drzwi szklane prysznicowe

Witam, bardzo proszę o przygotowanie wyceny drzwi szklanych prysznicowych, bez brodzika, tj do odpływu liniowego, w 2 wariantach: o wymiarach 90 cm x 210 cm oraz 80 cm x 210 cm. Ponadto w wycenie proszę uwzględnić czarny profil, dla przykładu przesyłam zdjęcie (na zdjęciu czarna rama jest dosyć szeroka, zależy mi na na delikatniejszym, węższym profilu). W przypadku pytań proszę o kontakt: Proszę o przesłanie oferty do wtorku tj.28.08.
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie,
Prysznic


Iwona

Dziękujemy za zapytanie. Ofertę na taka zabudowę szklaną przesłaliśmy mailem.

Dzień dobry, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam wymiary oraz zdjęcia do orientacyjnej wyceny na:

1.) Drzwi do gabinetu – wzmacniane szkło, czarne szprosy.
2.) Drzwi prysznicowe – wzmacniane szkło, czarne szprosy
3.) Lustro nad blat lub jeśli bardzo duża różnica w cenie , dla porównania białe szkło
W załącznikach zdjęcia z wymiarami i orientacyjnym oczekiwanym efektem. Co do materiałów wykonania zdaję się na Państwa doświadczenie. Mieszkanie we Wrocławiu ul. Kazimierza Jagiellończyka.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Ofertę przesłaliśmy mailem.

Dziękuję za wycenę, akceptujemy. Mam jeszcze pytanie, czy w drzwiach prysznicowych istnieje opcja zrobienia czarnych okuć tylko po obrysie? Jeśli tak, jak wpływa to na cenę dla tego samego wariantu, czyli ścianka stała + drzwi? Chcielibyśmy umówić się na pomiar, jednak nasza dyspozycyjność jest od 15 listopada w górę. W kolejnych dniach pasuje nam już dowolny termin, dowolna godzina. Jak wygląda rozliczenie, czy wymagana jest zaliczka?

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna
Dzień dobry,
po dyskusjach zmieniła nam się koncepcja, przepraszam. Chcielibyśmy w pierwszej kolejności wykonać drzwi prysznicowe, jesli będziemy zadowoleni z wykonania, następnie drzwi do gabinetu. Zmieniła nam się jeszcze koncepcja odnośnie drzwi, czy jest możliwość wykonania drzwi tak by były czarne tylko po obwodzie? Bez szprosów. Odradzono nam to rozwiązanie. Prosiłabym o ponowną wycenę. Oczekiwany efekt poniżej:
drzwi loftowe
ODP. Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Szyba prysznicowa na zamówienie

Chciałbym prosić o wycenę zamówienia szyby prysznicowej jak na załączonym zdjęciu –

szyba prysznic

Jeżeli do przeprowadzenia wyceny potrzeba będzie więcej ilości danych, proszę o kontakt.

Z poważaniem,

Szymon
ODP>Dzień dobry. Proszę napisać czy wycena ma być z pomiarem i montażem na terenie Wrocławia? Do wyceny potrzebujemy orientacyjne wymiary, które prosimy o podanie …. Pełną ofertę przesłaliśmy drogą mailową. Zapraszamy

Kabina prysznicowa

Dzień dobry,

Potrzebuje zlecić wykonanie kabiny prysznicowej pod projekt łazienki. W załączniku wysyłam wizualizacje oraz projekt techniczny.  Proszę o wycenę razem z transportem i montażem. Nie wiem jakie są standardowe grubości szkła (proszę o propozycje), chciałabym aby było czyste, przeźroczyste. Wymiary są zawarte w projekcie.

Pozdrawiam
Paula

ODP. Pełna ofertę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy

2 Odpowiedzi

 1. marcin
  |

  Witam, proszę o wycene drzwi szklanych prysznicowych o wymiarach 90 cm x 210 cm na czarnym profilu, (czarna rama wykonana z delikatnego profilu). mocowane na zawiasach z jednej strony
  W przypadku pytań proszę o kontakt
  Pozdrawiam serdecznie,

 2. Szklarz
  |

  Proszę napisać czy wycena ma być z pomiarem i montażem na terenie Wrocławia?

Zostaw Komentarz

Call Now ButtonPorozmawiaj z nami