Drzwi do prysznica, ściana do sauny

with Brak komentarzy

Witam,

potrzebuje wyceny oraz realizacji drzwi prysznicowych oraz drzwi/ ściany do sauny. W załączniku znajduje się zwymiarowany szkic.
Drzwi/ ściana do sauny chciałbym aby była zbliżona do realizacji znajdującej się na załączonym zdjęciu podpisanym: „sauna”.
Nie wszystkiego jestem pewny, wiec dobrze byłoby jakby Państwo mieli jakieś wskazówki. Jak zaznaczyłem to na szkicu to myślałem o otworach montażowych, które znajdują się na brzegach ściany aby ja umocować. Następnie chciałbym objechać z zewnątrz 5 centymetrowa drewniana listwa maskująca. Drzwi myślałem żeby były o 5cm krótsze na gorze, żeby listwa mogla iść wzdłuż całej długości, dol minimalnie krótszy, żeby nie było problemów z otwarciem? od spodu gumka zabezpieczająca szkło? na szkicu znajduje się także rzut z góry. Jeżeli maja Państwo lepsze rozwiązanie to chętnie proszę o propozycje.
Drzwi do prysznica nie są tak skomplikowane, na szkicu podane są wymiary „na ciasno”. Załączam znalezione w internecie zdjęcie, które obrazuje jak to miałoby wyglądać.Proszę o odpowiedz czy są Państwo w stanie zrealizować takie zamówienie i jeżeli macie dostępne zdjęcia albo jakieś lepsze rozwiązania to prosiłbym o nadesłanie.
pozdrawiam, Michal

Zostaw Komentarz

Call Now ButtonPorozmawiaj z nami